| anonim_4396 a întrebat:

Cat mai costa meditatiile la romana?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Eu am platit anul trecut 45RON/2 ore.depinde de profesor, poate costa o sedinta si 50-60 de lei.

3 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

In medie 35 de lei... dar depinde de zona de unde esti tu...plus ca depinde si de profesor, de gradul sau, si nu in ultimul timp de meditatiile in sine...mai exact, inainte se faceau 2 ore pentru fiecare...mai nou, profesorii au scazut la o ora si jumatate... dar nu toti, de aceea si diferenta la tarife...

| kh1ss a răspuns:

De la 20 de lei pana la 50 de lei... depinde de cate ore... de profesor... si de oras happy

pupimik
| pupimik a răspuns:

Depinde de oras si desigur...de profesor.In general 35 -40 lei