| alexRE a întrebat:

Cat timp dureaza proba orala la romana de anul asta?
Trebuie sa o dau peste 3 ore

Răspuns Câştigător
| haifisch a răspuns:

Eu am avut vreo 4 in fata care au raspuns si am avut timp berechet sa-mi notez ideile pe ciorna (vreo 30 de minute pe putin). Si de ascultat, cam 10 minute m-au ascultat.

7 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

@alexRE: Lucrurile stau asa cum a scris valThina. Mai mult de 10 minute nu te asculta. Totusi, sunt doar 2 subiecte, nu pot sa te tine juma de ora.
@Olla: Cine te-a mintit? Si daca nu te intereseaza subiectul, de ce ti-ai mai dat cu parerea?

| Intruder19 a răspuns:

Ai la dispozitie 30 de minute sa rezolvi sa iti scrii pe ciorna si maxim 10 minute te asculta.
Cel putin asa a fost anul trecut

| Christina a răspuns:

Noi am fost 5 in clasa, pana au raspuns cei din fata mea eu am scris pe ciorna, apoi vrei 10 minute m-a ascultat si am luat experimentat :d

| rolfenstein a răspuns:

@Olla dc iti bagi nasul unde nu.ti fierbe oala. daca esti a 9 taci din gura ca n.ai habar.

| valThina a răspuns:

Pai la mine.ne baga cate 5 in clasa.si zice ca dureaza o orahappy plus ca te lasa 10-15 min sa iti rezolvi exercitiilehappy mai mult de 10 min nu o sa t asculte ca nici nu are la ce happy

| sNukki a răspuns:

Sincer nu stiu exact pentru ca nu ma intereseaza deoarece sunt a 9a dar din cate am inteles dureaza in jur de 15-30 de min...

Daca gresesc imi pare rau.

| lylye a răspuns:

Zi-mi si mie ce text ti-a cazut. dau si eu maine proba orala laughing