| speranta_4372 a întrebat:

Cat tine vacanta de paste 2011?

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

O saptamana. Citeste si aici ca spune: http://www.anews.ro/......saptamana/
Vacanta placuta!

14 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Teoretic în data de 26 aprilie ne întoarcem la şcoală. Deci o săptămână şi o zi? laughing

| ZEU93 a răspuns:

Pana luni inclusiv big grin De marti saptamana viitoare mergem la scoala

| didi12 a răspuns:

De vineri, 15. IV., pana miercuri, 27.IV.Acum cred ca depinde si de scoala, fiindca la noi era in principiu ca se incepe marti, dar din fericire ne-a zis sa venim miercuri la scoala.>big grin

| Gabiii a răspuns:

1 saptamana

| NoCharachter a răspuns:

O saptamana.

| KillAWolf a răspuns:

1 saptamana

| Deyutza1997 a răspuns:

O saptamana... funda?

| Deyutza1997 a răspuns:

O saptamana... funta?

| bogdan133 a răspuns:

1 saptaman... dar incepem marti ca luni e a doua zi de pastebig grin cam putin nu happy?

| DenisIonut01 a răspuns:

Presupun ca 3 luni trebuie sa fie 3 luni altfel imi iau singur 3 luni laughing

| DenisIonut01 a răspuns:

Nu zicea de vacanta de cara? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 aprilie-26aprilie

| kriszrina94 a răspuns:

Pana luni

| Ðäѵtžä a răspuns:

O saptamana si 3 zile