| Bogdan234r a întrebat:

Cate absente se pot motiva de catre parinti in anul acesta scolar daca sunt 5 module?

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nici înainte cu 10 materii nu puteai mai mult de 3-5 zile.

| Bazzed a răspuns:

6 in total, pe an. La mine asa a fost și anul trecut, dar nu știu dacă se stabilesc la nivel de instituție sau nu

| Bogdan234r explică (pentru Bazzed):

Cum 6? sunt 20 or 40

| Bazzed a răspuns (pentru Bogdan234r):

6 zile

| Bogdan234r explică (pentru Bazzed):

Esti batut in cap, ori ai 10 ani ori ai 38 de ani si esti prost

| Bazzed a răspuns (pentru Bogdan234r):

O scutire scrisa de mana, făcută de părinte, te poate scuti pe o zi întreaga, nu cred ca interesează pe cineva sa plece 2 ore și sa mai facă și scutire. Deci o scutire/zi de 6 ori

| Juliandra00 a răspuns: