| anonim_4396 a întrebat:

Cate animale din fiecare sex ia Moise pe arca sa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici una, noe avea arca happy

14 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Vrei sa spui Noelaughing Cate o pereche din fiecare specie.Cum spuneau niste copilasi de la grupa de pitici: un elefant barbat, un elefant femeie, un cangur barbat, un cangur femeie.etc laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E vorba de arca lui Noe, nu arca lui Moise.Noe ia pe arca perechi de animale, pasari...

| borsec a răspuns:

Pai cate doua din fiecare specie, ca mai apoi sa se poata inmulti.

| Ea a răspuns:

Nu mai... nu a gresit... asta era intrebarea. Voia sa vada cati isi dau seama ca de fapt Noe era cel care avea arca si nu Moise. Ioii... cum sa mai raspund? Ca aproape toti si-au dat seamahee hee.

Shin
| Shin a răspuns:

Cred ca ai vrut sa spui Noe happy
Shin.

| alma a răspuns:

Buna asta este o capcana ori tu nu stii ca MOISE nu a construit arca, daca nu stii pentru cultura ta generala este NOE cel care a construit o arca si a luat animale in ea cite o pereche din toate speciile.TREZESTETE

| abril a răspuns:

@supersx da abia acum am aflat-o.Ai vreo problema raised eyebrows? A... te rog nu-mi mai spune "tanti".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a mai zis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@aliosa6: Moise a fost cel ce a spacat poporul lui Israel din Egipt, Noe e cel cu arca, Moise nu a avut arca, el pur si simplu dadea apa la o parte cand avea de trecut marea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca moise a avut vreodata arca, dar un lucru e sigur, noe a luat pe arca sa multe animale bi si lesbi si de aceea au si disparut, mai bine le lasa sa se inece.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moshe e cel care a i-a plimbat pe evrei 40 de ani, intre sinai si neghev, in cautarea pamantului sfant. cel cu arca este noe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lolllllllll. E veche, tanti, abia acum ai aflat-o?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce fel de sex practica Moisewinking
Si cauta si tu ceva mai productiv de facut, in loc sa pui intrebari stupide pe aici.

| rastafari a răspuns:

Era arca lui noe