| Anonimul674 a întrebat:

Cate lucrari de atestat poti da la sfarsitul liceului?

Eu vreau sa dau la engleza, franceza, spaniola, economie si religie.
As vrea daca se poate, un raspuns concret.

4 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Eu am dat un atestat la informatica fiind la clasa de mate-info, din ce cunosc dai atestat la specializarea pe care esti

| Xenya a răspuns:

Se da o singura lucrare de atestat.

| Buresbista123 a răspuns:

-)) la faza cu religie nu ma pot abtine, vrei sa devii povestitor profesionist de basme?

| Janek21 a răspuns:

Din cate stiu eu, toate se dau in aceeasi zi. Esti fizic imposibil sa le dai pe toate. Iti trebuie doar una (de preferabil engleza, sau germana daca urmeaza sa faci o facultate de inginerie).