| CaptainPanda a întrebat:

Cate saptamani avem vacanta? Si apropo voi aveti scoala altfel?

Răspuns Câştigător
| Mihaela_Ailoaie_1978 a răspuns:

Da este scoala altfel si nu stiu cate saptamani fix dar sunt 3 luni mai exact 12 samtamani.

8 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Toata lumea are scoala altfel apoi o saptamana de vacanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite aici,
http://www.rasunetul.ro/......chise-doua
Te pup!

| Andeuta a răspuns:

Toata lumea are scoala altfel ma refer la generala si la liceu si mai aveam in jur de 11 saptamani excluzand vacanta de primavara

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns (pentru Andeuta):

Mai sunt cam 12 saptamani de scoala din care putem sa scadem saptamana altfel, saptamana de vacanta si ultima sapt in care ne incheie mediiletongue

| Andeuta a răspuns (pentru XxXNotForKiidsXxX):

Pai inseamna ca deja am luat vacantalaughing

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns (pentru Andeuta):

laughing

| CaptainPanda explică:

P.S:vacanta care urmeaza acum nu cea de vara

| яαzναη a răspuns:

Toti avem scoala altfel si 1 saptamana