| GreenOrange a întrebat:

Cate tipuri de narghilea exista? Am luat de 2 ori narghilea cu arome, dar nu cred ca avea si turun sau alte substante, cred ca avea doar carbuni si arome. Cum iti dai seama daca are si tutun?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Constructia unei narghilele este cam aceeasi. Difera marimea si anumite zorzoane. Tu trebuie sa cumperi aromele necesare pentru narghilea, nu narghileaua. Cauta arome la vreun magazin specializat in asa ceva, daca ai in oras si daca ai peste 18 ani.

| GreenOrange explică (pentru darrio2007):

Pai narghileaua o iau gata facuta de la o Cafenea, 25 de lei, narghilea mare, iti alegi aroma. asta e chestia, nu stiu daca narghileaua de la cafenea contine sau nu tutun