| RoxanaElena007 a întrebat:

Cateva recomandari de culegeri cu materie pentru examen? Am rezolvat problemele din cele pe care le am si doresc cateva sugestii.

4 răspunsuri:
| Paulvasile10 a răspuns:

Ce examen?(Bac, evaluare nationala, examenul care se da din 2 in 2 ani)
Si pentru ce materie?

| RoxanaElena007 explică (pentru Paulvasile10):

Evaluare nationala, matematica și română

| Paulvasile10 a răspuns (pentru RoxanaElena007):

Sunt tot felul de culegeri in comert. Unele sunt deja foarte cunoscute. Incearca-le pe cele de la editura delfin pentru romana si la mate foloseste site-ul mateinfo.ro, sectiunea evaluare nationala, ai acolo inclusiv subiectele date in alti ani.

| RoxanaElena007 explică (pentru Paulvasile10):

Mulțumesc