| Georgiana95 a întrebat:

Cateva tari sau orase din strainatate care se termina in e! Va rog! Repede!big grin

Răspuns Câştigător
| Paaandaaa a răspuns:

Chile, Tirane, Belize, Emiratele Arabe Unite, Filipine, Insulele Maldive, Singapore...cam atat. Imi dai funditabatting eyelashesbig grin?

6 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Harare(în Zimbabwe), Grenoble, Brisbane, Mangalore, Spokane, Nashville, San Jose, Santa Fe, Fort Lauderdale, Port-au- Prince, Tallahassee, Milwaukee, Baton Rouge, Abilene, Alicante, Singapore

| Silvia a răspuns:

În e...Mai greu.
Dar poţi să zici France, Ukraine, Prague...
http://byrevcdn.info/......_large.gif

| Sofffie a răspuns:

Marea Britanie

Chile

Filipine

Sierra Leone

Belize

Si orase:
Glendale(America)
Seattle(America)
Scottsdale(America)
San Jose(America)
Ulan-Ude(Rusia)

Si nu sunt traduse... poate ca daca traduc voi gasi mai multe.Iti mai pot gasi, dar ai zis repede

| piatraneamt97 a răspuns:

Salut. Tari:Estonia, Ecuador, Egipt, Elvetia, Etiopia, Emiratele
Orase: Eforie, Edinburg

| kariana a răspuns:

Addlestone, Aldridge, Bootle, Clitheroe, Colne, Bude, Bedale, Barnstaple, Cambridge, Amble

| flippa a răspuns:

Orhanie, Beroe (Bulgaria)
Fort George (Canada)
Vörde (Germania)