| SapLla a întrebat:

Câți bani in total poți face la un majorat dacă sunt 60 de invitați

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La majorat se dau cadouri. Nu faci nuntă.

| Violleta2022 a răspuns:

La majorat nu se dau bani, ci cadouri!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar daca primesti bani in loc de cadou, tot faci mai putin decat cheltui

| dullcat a răspuns:

Depinde de starea financiara a fiecarui invitat? Eu nu am oferit niciodata bani, insa am pus bani cu mai multi oameni pentru a lua un cadou mai consistent.Nu stiam ca acum e ca la nunta. laughing)

| Fatamuntilor a răspuns:

Tu iti faci majoratul pentru a strange bani?
Nu e ca la nunta!
Intrebarea e;
Cat investesti? unde iti duci invitatii si cu ii sevesti.CA una e sa mergi la un restaurant, alta la pizzarie.Iar pentru 60 de persoane va trebui sa inchiriezi tot restaurantul
Nimeni nu stie mariminia prietenilor tai si daca toti iti vor onora invitatia.
De exemplu poti primi si 50 si 100.De invitatSau doar flori sau cadouri.Nu e obigatoriu bani.

| J0B0MAT a răspuns:

Dacă ai noroc, cât să plătești tot ce ai băgat în organizare.

| johnnny123 a răspuns:

De când se fac bani la majorat?

Eu știam că doar la nuntă se vine cu plicul...