| BrokenAngels a întrebat:

Câți invitați pot să fie la un majorat acum?

12 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Cât te tine portofelul!
hee hee

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Cheamă tot cartierul! Pui un cort în mijlocul străzii, aprinzi gratarele și dai manelele la maximum!

| mastadont a răspuns:

Pentru a nu fi amendat de poliție poți organiza o petrecere cu 20 de persoane în spațiu închis și 50 în aer liber. Ai grijă să te incluzi și pe tine la numărătoare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legenda spune că nu mai mult de 18.

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Legenda spune ca, daca ai destui bani, poti sa inviti cati vrei tu
DAR
realitatea spune ca TRE' sa respecti distantarea sociala, in momentul asta de RAHAT

| anonim_4396 a răspuns (pentru JicaContra):

Nu cred că ai vrut să-mi răspunzi mie dar, înainte să-mi răspunzi și mie, nu văzusem atenționarea, de aia am răspuns așa.
Hai, răspunde-i la băiat să vedem dacă știi. big grin

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca nu vezi, ca i-am raspuns lui dupa ce am scris "DAR"
tongue
tu NU ai spus absolut nimic de nici o petrecere FARA distantare sociala tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru JicaContra):

Dragă Jică, nu am spus, dar vreau să fac una cu 537 de invitați, nici cu unul mai mult și nici cu unul mai puțin.
Tema party-ului, coroane în cap, măști chirurgicale și mult RETARD

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Inca odata, distantarea sociala se aplica in spatii inchise cu tot cu mastile...

| anonim_4396 a răspuns (pentru JicaContra):

Să trăiți domn' ofițer! Facem cum trebuie, avem măști, alcool să ne dezinfectăm, e LEGEA!

| LupGetodacJedi a răspuns:

Cati vrei boss! O zi buna!

| Sarpelekingoo7 a răspuns:

Daca te pregatesti bine cu banii, cat de multi poti primi.