| AnnaDllk a întrebat:

Va rog mult vreau si eu sa aflu de unde as putea cumpara din Bucuresti un tricou de la Atletico Madrid sau Athletic Bilbao... va rog mult daca stiti spuneti-mi si mie dau funda!

Răspuns Câştigător
| catalin1997 a răspuns:

Daca le vrei originale pe cel cu Atletoco Madrid il poti comanda dupa site-u official al celor de la Nike
Si cel cu Bilbao e de la Umbro da tot il gasesti pe net.
Si niste fake-uri gasesti in Castani sigur.

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

La ce îți trebuie așa ceva?
Un tricou obișnuit, ce are?

| AnnaDllk explică (pentru MMihai):

Nu are nimic unul obisnuit dar eu vr unul dela bilbao

| akka4 a răspuns:

Trebuia sa le ceri spaniolilor unul cand au venit in Romaniawinking sigur iti dadeau cei de la madrid, de bucurie ca au batutwinking

| Dinu_Alex_1991 a răspuns:

Buna ma numesc alex ia id meu alex_rapid85