| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Cati muschi se pun in miscare pentru a da din sprancene? Este simplu

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Pentru a încreţi sau a mişca sprâncenele, se pun în mişcare 50 de muşchi. Am zis bine? Multă sănătate! Andreea, 12 ani.batting eyelashes

12 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

Da, este simplu..., mai complicat e cu ginditulwinking

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Intrebarea asta e de pe conquistador. dar sincer nu mai rețin. oricum cam 20-40 muschi thinking daca stii zi tu rasp

| Silvia a răspuns:

Câţivahee hee.

| Alex_7297 a răspuns:

Uite-atâţia.

| Alex_7297 a răspuns:

Aaa, gata, cred că ştiu. 10? 11? 12? 97? 98? 99?

| DennyxD a răspuns:

Daca e simplu dc mai intrebi?laughingwinking

| procust a răspuns:

Daca stii raspunsul de ce mai intrebi? sa vezi daca stim si noi? e simplu sa dam un search pe google

| MusicisMusic a răspuns:

82 pentru un simplu zambet si 42 pentru a misca o singua spranceana

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Unul din fiecare parte? Acu' nu stiu daca am zis bine, sa nu radeti de mine, dar habar n-am laughing

| pisioi a răspuns:

3 mi se pare:muschiul frontal, muschiul orbicular si muschiul piramidal.

Răspuns utilizator avertizat
| ~AleXa~ a răspuns:

Muschii fetei sunt cei care se pun in miscare...nu stiu cati muschi