| 熊Panda熊 a întrebat:

Cati profesori corecteaza lucrarile pentru olimpiade?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, dar poate să fie și sub 10. Oricum, e vorba de olimpiadă și trebuie să fie corecatrea cea mai bună.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În jur de 10-15 profesori.

| 熊Panda熊 explică (pentru OnuOnulică):

Adica la fiecare participant, o singura lucrare e corectata de 10-15 profesori? :0

| OnuOnulică a răspuns (pentru 熊Panda熊):

Da, dar poate să fie și sub 10. Oricum, e vorba de olimpiadă și trebuie să fie corecatrea cea mai bună.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

2 sau 3 parca

| ABCD122 a răspuns:

| FrumusicaSufletista a răspuns:

În general sunt 10 la fiecare obiect, cu excepție atunci cînd cineva absentează.

| asperger a răspuns:

Eu stiu ca sunt 2 profesori(stiu de la examenul de admitere in liceu)