| edy01234 a întrebat:

Salutare,am si eu o necessitate,nu problema,ma rog nu o pot numi problema. As avea nevoie de un meditator la matematica, nivel liceu M2 cu sedinte de 2 ore sau 2 ore si 30 de minute,in Bucuresti,nu conteaza zona ci conteaza sa fie bun si sa nu dau banii degeaba,actualul meditator se pregateste sa rezilieze meditatiile si din aceasta cauza caut un inlocuitor, multumesc anticipat si la numai bine.

1 răspuns:
| ProfDeMate a răspuns:

Draga Edy,
Contacteaza-ma la adresa de e-mail: mate. didactic@yahoo.com.
Prof De Mate