| SaveTheNature a întrebat:

Ce a-ti face din postura de PRESEDINTE pentru ca lucrurile sa mearga bine in romania?

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

- As intrerupe orice acord cu FMI
- As dizolva parlamentul
- As seculariza averile mânăstirești precum si averile dobandite ilicit din contractele anterioare cu statul
- As da o reforma agrara, pentru ca avem foarte mult pamant neexploatat in Romania
- As da o noua lege a invatamantului atat pentru invatamantul primar gimnazial si liceeal cat si pentru invatamantul universitar
- As schimba codul civil (cel in vigoare mi se pare gresit din multe puncte de vedere)
- As introduce pedeapsa cu condamnarea la moarte pentru furt.
- As deporta in Siberia toate persoanele fara loc de munca si care stau in corturi sau cersesc
- As impusca toti copii nedeclarati (intrucat ei nu exista in acte, nu consider ca este o crima)
- As construi niste lagara de munca fortata.
- etc (sunt multe de facut)

2 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

In primul rand tara asta ar trebui recladita ca e plina de putrigaiuri.peste tot la tv vezi asa-zisi reprezentanti ai poporului care sunt cei mai mari mafioti.ar fi foarte multe de facut in tara dar din pacate cine nu preia ideile avangardiste ale partidelor laputere nu are nici o SANSA

| NimenixD a răspuns:

În primul rând aş pune populaţia pe primul loc. Nu pe cei din parlament oh go on.
Aş găsii o soluţie pentru câinii de pe stradă. Să nu mai fie omorâţi. Ei nu au drept să le ia viaţa câinilor atât timp cât viaţa lor nu este luată de alţii. ( Cel puţin aşa gândesc eu happy ).
Câini maidanezi sunt mulţi laughing) dar cum mâncare pentru cei de la închisoare ESTE aşa poate fi şi pentru ei. Pe cei care omoară, fură sau agresează de ce nu-i omoară nimeni? Ei nu sunt mulţumiţi că stau acolo, la " mititica ", dar ăsta e un trai bun pe lângă moarte.
Aş termina cu crizabatting eyelashes laughing)).
Vise. detalii, detalii laughing). În fine. Aş face eu multe laughing) :*