| lobont98 a întrebat:

Ce acte imi trebuie pentru a depune o contestatie la evaluarea nationala?

Pot sa ma duc de unul singur sau trebuie cu un parinte?

3 răspunsuri:
| CristinaTa a răspuns:

Hey! Si eu am facut azi contestatie la lb.romana.A trebuit sa ma duc cu un parinte la care el sa aiba buletinu.Atat!
A scris pe o foaie numele si prenumelu lui, scoala, CNP-UL SI SERIA lui, la ce vrea sa faca contestatie nsi semnatura parintelul si a ta.

| KiduuAlle a răspuns:

Carnetul de elev, copie dupa certificat si unul dintre parinti. Cel putin asa mi-au cerut mie. happy

| lobont98 explică:

Iata ca eu m-am dus singur cu buletinul am scris datele si am depus contestatia fara nici un parinte. Imi pare rau dar nici unul din voi nu primeste funda.