| anonim_4396 a întrebat:

Cand faci o contestatie in legatura cu nota de la evaluarea nationala ai nevoie si de un parinte? DAU FUNDA 100%

Răspuns Câştigător
| Andreea_8672 a răspuns:

Da, ai nevoie de parinte, pentru ca de fapt el trebuie sa faca contestatia.dar ai grija, va fi corectat la sange si slabe vor fi sansele sa ai o nota mai mare, poate chiar una mai mica...sa fii sigur de ce vrei sa faci.

2 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Contestațiile se fac în 24 sau 48 de ore de la ora afisării rezultatelor.
Da, ai nevoie de un părinte pentru a face contestația, altfel nu vei putea.

Numai bine!

| AlynaC a răspuns:

Noua nu ne-a cerut sa venim cu parintiihappy