| ParradiSs a întrebat:

Ce aplicatie ziceti ca e cea mai buna de invatat engleza? Eu am Duolingo si Speak english, dar nu mi se par asa de bune, ziceti-mi niste aplicatii cu care chiar ati reusit sa invatati engleza.

8 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Eu zic să te apuci să înveți română, și apoi engleza.

| BloodyLips a răspuns:

Speac română fărst.

| HarukoMariusDaniel a răspuns:

Incearca" Memrise". Mie unul chiar mi-a priit!

| ParradiSs explică:

Ba daca nu puteti sa dati un raspuns legat de intrebare, taceti dq din gura, vezi doamne ce greseala...ce, nu ati inteles intrebarea? sau ce asa mare catastrofa se intampla?

| Railysse a răspuns:

Ai avea nevoie de o aplicație de învățat română, pentru început.

| HarukoMariusDaniel a răspuns (pentru Railysse):

Omul iubeste cratima... o pune si unde nu e necesar. laughing

| fgg3224 a răspuns:

Invata engleza.apk
google translate.apk
test english.apk

| cristinamihaa a răspuns:

Cumpara un dictionar.