| aigi1 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac cu cateva zile inaintea examenului national?

Răspuns Câştigător
| Aditzu a răspuns:

Recomandat este sa inveti pana in ultimele 2 zile. exclus cele 2.
sau hai sa zicem o zi. ultima zi pana in examen sa te relaxezi si sa te odihnesti cat mai mult.Bft

4 răspunsuri:
| AlexandruAnst a răspuns:

Sa inveti.

| 93Anna93 a răspuns:

Daca nu ai invatat nimic, ar fi bine sa inveti calumea. Daca ti-ai invatat, mai repeti putin si incerci sa te relaxezi, ca sa nu intri in examen strasat si speriat.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sa inveti...

| Hash001 a răspuns:

Multi o sa-ti spuna : invata ca iei 2 pana in ultima clipa. E gresit. In ultima saptamana eu am stat relaxat si am luat note peste 9 la amandoua. Mult succes!