| Ruines a întrebat:

Ce burse se vor da anul asta pentru liceu? Ce conditii trebuie implinite?

Răspuns Câştigător
| BambiSd a răspuns:

Din cate stiu eu, bursa trebuie oferita in fiecare luna elevului care are media generala peste 8.50, dar am auzit ca vor sa aplice o noua lege prin care doar cei cu media peste 9 vor primi bursa.
Inca o conditie pe care o stiu: trebuie sa ai 10 la purtare.

Răspuns utilizator avertizat
| BambiSd a răspuns (pentru Ruines):

Eu am primit in jur de 100 de lei-100 si ceva, nu mai stiu sigur (pe luna).

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici,
http://www.sincaibm.ro/wp-content/uploads/2012/09/burse-20121.pdf
Te pup!