| shhhs a întrebat:

Salut,
Ce conditii trebuie implinite pentru a instala windows 7 si unde pot sa vad daca le indeplinesc?
Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| spidermanule a răspuns:

Procesor de 1 GHz sau mai rapid pe 32 biți (x86) sau pe 64 biți (x64)

1 gigaoctet (GO) RAM (pe 32 de biți) sau de 2 GO (pe 64 de biți)

spațiu disponibil pe hard disk de 16 GO (pe 32 de biți) sau de 20 GO (pe 64 de biți)

Dispozitiv grafic DirectX 9 cu driver WDDM 1.0 sau mai recent funda!

4 răspunsuri:
| shhhs explică (pentru spidermanule):

Nu merge sa intru. ma trimite pe yahoo search...copie ce e acolo si pune ca rapsuns.

| spidermanule a răspuns:

Deci scrie windows 7 system requirements pe google si da-i pe prima unde scrie cerinte de sistem pentru windows 7 funda!

| shhhs explică (pentru spidermanule):

NU MERGE. Nu iti dau funda pana nu copii ce e scris acolo aicea...