| CarausuAna a întrebat:

Ce carte sau culegere imi recomandati pentru a invata la psihologie pentru bac? Vreau o carte cu toate notiunile dar si cu teste

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, stiu, toti vrem cate ceva, dar numai aceia care stiu sa ceara politicos si frumos, primesc!

"vreau..." nu este o forma politicoasa sau respectuoasa, sa ceri ajutorul cuiva!

| dullcat a răspuns:

Buna.Intreaba-ti profesorul/profesoara.Esti sunt cei mai in masura sa-ti raspunda, cu detaliile la zi.Succes.