| debby2000 a întrebat:

Ce carti politiste imi recomandati? dau funda celui mai rapid raspunswinking

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Daca vrei sa citesti o carte politista si suspans, citeste "Misterul din cavou" (2 vol) de Xavier de Montepin. Nu o vei uita niciodata. Iti va ramane in suflet definitiv.

Am citit de acelasi scriitor si "Lumina in intuneric". Extraordinara. Ti le recomand. Poti citi ce vrei, dar te rog, incepe cu acestea două.

2 răspunsuri:
| Lumynyzza a răspuns:

Agatha Christie

| IIxGriimZz a răspuns:

Pai... Eu nu va inteleg sunt uni oameni care vor totul moca si creca nu au descoperit inca Google-ul cauta pe Google Carti politiste si iti da acolo 1000de carti.