| suddent a întrebat:

Ce citate va plac?

Răspuns Câştigător
| SoundTapes a răspuns:

Come to the dark side, we have cookies!love struck

I am better then your ex, i'll be better then your next.

If you love something, set it free; if it comes back it's yours, if it doesn't, it never was.

12 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Prefer citatele despre invatatura sau carte cum ar fi:
Cartea este poteca ce duce spre Lumea Cunostintelor.
Cartea este Ca omul.Fiecare fila este un an.Fiecare rand este o luna.Fiecare cuvant o zi.Omul imbatraneste si cartea se rupe, dar cartea reapare, de fiecare data cu o infatisare noua.Omul are doar o viata. Daca poate citi carti, Se introduce in alte vieti.happy

| mihaibrasov a răspuns:

"suntem suflete pierdute ca florile-n oceane de furtuni" Ionut Caragea
"si totusi e stare de veghe/si totusi murim repetat/ si totusi mai cred in pereche/ si totusi ceva s-a-ntamplat" adrian paunescu
... ar mai fi multe, dar doar astea doua le scriu din lipsa de timp.

| mistikk a răspuns:

`in lumea reala ingerii cad primii`

| Sunshinee a răspuns:

"Cand iti doresti ceva cu adevarat, tot Universul conspira la realizarea dorintei tale." - Paulo Coelho

| norik a răspuns:

Live for today because yesterday is history and tomorrow may never come.

| Laminin a răspuns:

Hei!
" If you're lonely and need a friend, and troubles seem like they never end. Just remember to keep the faith, and GOD will be there to light the way. Anytime you need a friend, think of GOD, pray to Him, and... You'll never be alone again.
Gbu :]

| checkmybrain a răspuns:

"Time you enjoy wasting, was not wasted." - John Lennon
"I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not." - Kurt Cobain
"I always knew looking back on my tears would bring me laughter, but I never knew looking back on my laughter would make me cry." - Cat Stevens
"Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something." - Plato.

| Miяu a răspuns:

"Acordul felului de a gandi naste prietenia"

"Ei bine, nimeni nu-i perfect"

Si multe altele

| ZxPoox a răspuns:

M-am nascut desteapta...scoala m-a prostitlaughinglaughinglaughing

| Anonimous_4345 a răspuns:

"Universul si prostia sunt infinite, dar in privinta universului nu sunt asa sigur" Albert Einstein. ce mai tare dp minewinking

| OMarmotaO a răspuns:

Femeile se ingrijoreaza mereu de lucrurile pe care le uita barbatii; barbatii se ingrijoreaza mereu de lucrurile pe care si le amintesc femeile
laughing

| laura_5685 a răspuns:

•Traieste ca un om curajos, iar daca nu ai noroc, intrunta-i loviturile cu o inima curajoasa. - Marcus Tullius Cicero

Întrebări similare