| anonim_4396 a întrebat:

_Ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a locui in UK dupa Brexit? Exista posibilitatea ca iesirea Marii Britanii din UE sa nu afecteze drepturile cetatenilor UE?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inca nu stiu nici guvernul Romaniei, nici cel al UK, de unde am putea noi sa stim?

| ziftode a răspuns:

1.nush,sper sa iti raspunda cineva ^^
2. nu e chiar imposibil, dar cam putin probabil, unul dintre motivele care au fost urlate sus si tare pentru brexit a fost "prea multi imigranti", kit ca din cate am inteles ei au 6milioane de imigranti din care numai 2milioane sunt europeni (restul sunt indieni or smth)