| Ion87 a întrebat:

Ce credeti ca ar putea pica la simulare limba romana clasa a 8-a?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basm cel mai probabil, dacă nu, dramatic. Mai mult ca sigur, proză o să fie.

| Anonyi a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma scuzi visezi dramatic, de unde pana unde
dramaticul nu e in programa pentru simulare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonyi):

Scuze, nu am fost informat. Oricum, rămâne cum am zis, tot proză cred că ar da anul acesta.

| ACTH a răspuns:

Invata tot si nu mai intreba pe TPU ce ti-ar putea pica.
E penibil deja.

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Eu is a 9-a dar s-ar putea sa fie ori fabula ori basmul ca is mai usoare sanse mici de roman eu am avut fabula anul trecut ma refer la literatura ca la gramatica o sa fie usor cateva sinonime de alea propozitii etc etc dar ia si invata pentru capacitate nu e asa importanta simularea succes in continuare!

| Anonima975 a răspuns:

Anul trecut a picat fabula deci nu cred ca mai pica și anul asta. Poate pastelul

| Sketch2 a răspuns:

Cam toata lumea zice ca basm.