| RocketQueen31 a întrebat:

Ce credeti ca o sa dea la romana pe partea de literatura la evaluarea nationala la a 8-a anul asta? Dar la mate?

5 răspunsuri:
| littlegirl07 a răspuns:

Am auzit ca fiind an electoral, subiectele vor fi mai usoare.la romana cred ca o sa se dea caracterizare sau rezumat, iar la mate cum ne este norocul

| GoguSteriade a răspuns:

Intrebari, exercitii si probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu se știe, dar uite un mic ajutor la română http://lecturirecenzate.ro/ Succes la examene!

| Danutul22 a răspuns:

Ai report happy

| gaby140 a răspuns:

Din cate stiu si am vazut la varul meu care anul asta da si el examenele o sa dea destul de usor...la romana trebuie sa stii bine sa faciargumentari si compuneri, iar la mate trebuie sa stii formulele si functiile trigonometrice...bafta multa!