| Derkes a întrebat:

Ce credeti ca pica la bac la romana ( tehnologic)? Sunt șanse sa pice poezia, daca s-a dat si anul trecut?

6 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Daca cade caracterizare personaj laughing Eu tot ies din sala laughing laughing Nu stiu poate altii stiu toate personajele dar eu nu pot sa tin minte atatea nume! Poezii au fost de multe ori. Cade ori roman, nuvela ori Caracterizare personaj

| Derkes explică (pentru brokxy):

Nici eu, pur si simplu nu pot intelege actiunea. Sunt niste opere plictisitoare si fara rost, nu te ajuta cu nimic in viata.

| brokxy a răspuns (pentru Derkes):

Daca mergi sa te angajezi undeva si ii spui la sef ca ai invatat si stii toate operele la romana nu o sa il intereseze. Eu nu ma stresez invat de 6-7 ca nu vreau sa merg la facultate

| Derkes explică (pentru brokxy):

Si eu tot de 6-7 invat la romana, la celelalte materii incerc sa iau note cat mai mari. Daca nu vrei la facultate, spre ce ramura tinzi sa te duci? Unde ai vrea sa muncesti?

| brokxy a răspuns (pentru Derkes):

Eu vreau sa strang bani si sa imi creez propria afacere.tu?

| Met a răspuns:

As spune ca sunt sanse destul de slabe, da mna nu sti niciodata tongue