| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Ce credeti ca se va da la subiectul 3, la bacalaureat, la lb. romana, sesiunea de toamna?

12 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Opera interstelară.

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru LPCTSTR):

E. rahat

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru LPCTSTR):

Pofta buna!

| LPCTSTR a răspuns (pentru ubhgyfytddtfhfgdf):

Ești blocat, săracul de tine.

| Yurisa a răspuns:

Se poate da orice, du-te la invatat acum

| alex15ccc a răspuns:

In loc sa pui intrebarea asta inutila puteai sa deschizi o carte si un caiet de romana, pe bune, esti penibil.

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru alex15ccc):

Chiar asta fac! Dar mie prea lene sa învăț toate operele epice si lirice! E cam greu sa înveți pentru ceva neprevazut!

| alex15ccc a răspuns (pentru ubhgyfytddtfhfgdf):

Cu atitudinea asta infantila nu o sa reusesti nimc

| BlackRaven45 a răspuns:

Mai bine du-te si invata sa stii cat de cat toate operele pentru ca se alege random. Poate pica orice. Degeaba intrebi lume

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru BlackRaven45):

Ma asteptam la o teorie coerentă! Adică în prima sesiune s-a dat lirica iar in a doua se v-a da epica pentru ca... cutare, cutare. bla, bla, bla...
In fine o sa scriu toate operele cerute.

| BlackRaven45 a răspuns (pentru ubhgyfytddtfhfgdf):

Nu stiu foarte multe detalii. Probabil ca la simulari ar avea o oarecare grija sa nu se repete. Cred. Dar nu te culca pe o ureche. E mai bine sa fii pregatit decat sa iti incerci norocul. Numai bine!

| ubhgyfytddtfhfgdf explică:

Opera epica sau lirica.