| Mariaanaaaa a întrebat:

Ce credeti ca va pica la evaluarea nationala la limba romana? Ma refer la subiectul 1, B.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Singurul lucru care nu va pica anul asta, sunt subiectele de anul trecut. In rest, nimeni nu poate avea ideea ce va pica anul asta, ca subiectele sunt secrete pana in ziua examenului, si nu se pot cunoaste.
Eu spun sa recapitulezi absolut toata materia, ca sa o ai proaspata in minte si sa poti rezolva, absolut orice iti pica.