| J7anine a întrebat:

Ce curs de franceza intensiv pentru incepatori imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| georgehari a răspuns:

La Institutul Francez, vei da un mic test la început, pentru a ţi se stabili nivelul de cunoştinţe. Profesorii sunt de obicei străini - francezi, belgieni, canadieni etc. Cursuri săptămînale, suport de curs - cărţi şi caiete de exerciţii, elemente multimedia în clasă.

1 răspuns:
| Stelulu a răspuns:

La Institutul Francez sunt cursuri bune de limba franceza: http://www.culture-france.ro/fra/interior_services_cours_formari.htm