| Aihao19 a întrebat:

Ce cursuri mai usoare exista? Asa pentru a invata ceva,CV,diploma,experienta Mentionez ca sufar pe sistem nervos, psihic si fac tratament si de asta am zis mai usoare.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Tu întrebi de cursuri de calificare.
Toate au si parti usoare si parti grele.
Caută pe net o lista cu astfel de cursuri si vezi din titlurile acestora ce meserie ti s-ar potrivi, potrivit capacităților tale.
Apoi cauti in localitatea ta unde se desfășoară un astfel de curs, durata acestuia si prețul.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce îți place să faci? Poți face cursuri de frizer, sunt usoare, sau de lucrător comercial, inspector resurse umane