| AvalohAlyn a întrebat:

Ce dificultate au examenele de diferente care se dau pentru finalizarea unui transfer scolar? Eu trebuie sa dau la limba latina.In general cum sunt diferentele astea? Usoare, grele? Cine a trecut prin asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns:

Mai...depinde de liceu si mai ales de profesor. O sa-ti dea ceva mai usor decat nivelul clasei happy

1 răspuns:
| erdest a răspuns:

Depinde si de concurenta, De cate locuri disponibile sunt(la uman nu e problema ca aia baga si 35 de elevi in clasa chiar daca max e 30 sau nu stiu cat...). Dar de exemplu la liceul la care vreau sa ma mut acum(am dat diferente la mate-info) de obicei erau usoare diferentele, pentru ca nu erau multi. Eu faceam teze pe internet, ceream la prieteni teze de la mate de la ei si totusi examenul de diferenta a fost mai greu(sau cel putin egal) ca teza. Daca-l dadea usor, era clar... 2-3 note de 10 si poc gata.