| Ironia a întrebat:

Ce documente, atestate, certificate, diplome imi sunt ndispensabile pentru a putea studia la o facultate in Londra?

2 răspunsuri:
| spago a răspuns:

Fratele meu este in Londra la facultate, si urmeaza sa merg si eu.Lui i-a trebuit Teofl-ul, si media de la Bac peste 9, la fel si media claselor 9-12 la mate.
Probabil e bun si Cambridge-ul...depinde de facultate.
Oricum daca mergi in Londra, ai facut alegerea potrivita!
Bafta multa!

| sorin16 a răspuns:

Depinde de facultate. In orice caz, Certificat de competente lingvistice luat cu A sau B (parca), Media Bacalaureat mai mare ca 8, la fel si cea de liceu.