| AvalohAlyn a întrebat:

Ce domeniu te pasioneaza?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Ma pasioneaza sportul. Cunosc cate ceva din fiecare sport in parte, insa sunt "specializat", asa imi place mie sa spun, pe tenis, darts, snooker, handbal, fotbal si cat de cat pe baschet. Fara sa ma laud, insa, mai ales la tenis, am cunostinte foarte vaste. Chiar glumeam cu prietenii, asa cum la scoala avem materii precum: matematica, fizica, romana, chimie, geografie, daca ar exista o scoala in care materiile sa fie: tenis, fotbal, baschet, handbal, snooker, hochei, as fi probabil premiant.

| AvalohAlyn explică (pentru AFR81):

Si istoria, istoria ce faci cu istoria?laughing))

| AFR81 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Eh, si istoria insa acolo e cam 50% pasiune si 50% obligatie. Stand atatea ore la facultate, mi-a cam iesit pe nas.

11 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

IT si cei din culturism. Adica aceia care fac sala de forta/fitness.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Artistic.
Pe tine?

| Aberdeen a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mai precis?winking

| DoarBogdan a răspuns (pentru Aberdeen):

De fapt sunt mai multe...
Muzica happy Desenul, imi place sa schitez big grin

| Anonimuserr a răspuns:

Ştiinţe politice, istorie, relaţii internaţionale, esoterism, parapsihologie şi chiar astronomie. Dar pe tine?

| Cameliapantiru a răspuns:

Arta, cu toate sudomeniile ei (literature, teatrul, muzica, picture, sculptura etc)

| Aberdeen a răspuns:

Artistic, arhitectural și literar.

| adea100 a răspuns:

Pe mine ma pasioneaza fizica

| ValerishaValeria a răspuns:

Muzica si dansulhappy