| Dmonik a întrebat:

Ce faceti voi dupa ce terminati cursurile? Ce faceti cand va intoarceti de la scoala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai arunc ghiozdanul in mijlocul casei, apoi scormonesc in frigider dupa dulciuri si bere.Ma bag in fotoliu dupa masa sanatoasa si merg afara, ma bag in pat pe la 1, 2 noaptea, dar inainte il trezesc pe tata si il terorizez: "daca nu mi-ai facut temele cum trebuie, dormi in balcon!" Dimi ma bat cu mama care trage de plapuma mea si incearca sa ma dea jos din pat, imi aprin o tigara, bunica imi face cafeaua in timp ce eu imi numar banii de buzunar la o masina automata de numarat.
Iau micul dejun ce consta intr-un pahar de coniac si cand ies pe usa ma rastesc la ai mei:"daca nu-mi udati ierburile sau va pune mama dracu' sa stingeti neoanele va dezmostenesc! hai mergeti la munca!"
E grea viata de cursant mai Mony rolling eyes tu crezi ca e asa usor? sad

4 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

De obicei mă pun la calculator, între timp îmi mai fac temele şi citesc, iar de obicei mai citesc câte ceva seara, înainte de culcare. Asta e în general. Desigur, deseori am câte o treabă pentru care voi ieşi afară sau uneori ies cu cineva pe afară thinking

| cristianorudi7 a răspuns:

Vin acasa pe la 7 jum, ma sapl, mananc si ma bag la pc. ma uit la stirile din sport, mai intru pe TPU. daca am ceva de scris mai ma uit pe net. iar pe la 9 ma bag pa meci

funda

| NoChanceForUs a răspuns:

Monotonia mă omoară, dar ies cu bicicleta să recreez plămânii...e atâta fum de țigară în școala aia...

| xt9000 a răspuns:

Eu stau o ora maxim mancand, sau jucanduma. dupa aia ma apuc de teme si dupa ce le termin pe toate ies afara cu colegi mei. daca nu poate nimenima joc pe pc