| Inte76 a întrebat:

Ce facultati din cadrul politehnicii București dau Ma si care dau Mb?
Stiti cumva care au fost ultimele medii de întrare in anii trecuți?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Deocamdată vezi-ți de carte (online), de lungul nasului și a...

https://www.tpu.ro/......prea-mica/

apoi dacă termini clasa a 9 a, și a 10 și... mai vezi tu - că se schimbă toate până atunci

| Inte76 explică (pentru sierra1):

Sunt clasa a12a

| Inte76 explică (pentru sierra1):

Ce logica are sa răspunzi unei întrebări cu alta? Daca la um moment dat acum câțiva ani am pus o intrebare, poate la misto, nu mai pot sa pun o întrebare si sa primesc un răspuns?

| sierra1 a răspuns (pentru Inte76):

Rămâne valabil - vine bacu' (dacă s-o mai da...)

| sierra1 a răspuns (pentru Inte76):

"Inte76 : Ce logica are sa răspunzi unei întrebări cu alta?"

de fapt ce relevanță are intrebarea:

"Ce facultati...dau Ma si care dau Mb? Stiti cumva care au fost ultimele medii"

ăăăă, n-are