| anonim_4396 a întrebat:

Ce facultati in recomandati?(Cluj,Oradea,Timisoara, Bucuresti). Sunt la profilul bio-chimie.

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Depinde la ce facultate vrei sa mergi, daca vrei medicina, recomand Targu Mures, daca vrei orice altceva, incearca Iasi sau Cluj.

| trandafir_6116 a răspuns (pentru unknownn):

Intr-adevar,ma tenteaza facultatea de medicina.Insa,am auzit foarte multe despre ea, cum ca ar fi exagerat de greu, si asta mi-a cam taiat din elan.

| unknownn a răspuns (pentru trandafir_6116):

Nu prea recomand medicina.
Axeaza-te pe ceva din care o sa faci rapid bani. Nu pierde 6 + multi ani ca sa te trezesti un somer de lux sau ca practici pe bani putini.

| Ellenaroxy a răspuns:

Medicina Bucuresti carol davila este cea mai cunoscuta si in + iesi sigur doctor de acolo ai posibilitatea de a pleca in strainatate daca vrei si daca tot ai facut chimie si bio la liceu si le stii de ce sa nu profiti altii invata de le sar capacele pentru facultatea asta u ai avea un avantaj