Întrebare recomandată | Hyacinth a întrebat:

Ce facultăți merita sa faci in 2022?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Facultatea o faci in directia in care te trage sfecla, indiferent daca pare profitabil sau nu.
Daca nu stii ce facultate sa faci, e clar ca nu esti de facultate.
Te duci spre cel mai profitabil job, in raportul timp/bani, cat sa iti intretii familia si toate poftele. Studiile pe genunchi nu iti vor aduce nici un beneficiu.

| Lukasssz a răspuns:

Informatica!

| GoldandSilver a răspuns:

Medicina, inginerie, nanotehnologii

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

big grin Orice te atrage și ai face cu drag happy Ceva care să te reprezinte. Funda? big grin

| sindeiu a răspuns:

Niciuna nu te ajuta la nimic numa daca vrei sa te faci doctor dar ascultama pe mine