| DoarEu291 a întrebat:

Ce facultati recomandati pentru cineva care a studiat la filologie?

2 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Eu zic ca merge comunicare si relatii publice.Gestiunea resurselor umane,litere,limbi si literaturi staine,, istorie, teologie, geografie, mai sunt si altele dar iti recomand sa te ganesti la primele doua

| Addrriiaannaaaa a răspuns:

De unde esti, daca esti din buc poti da la Facultatea de stiinte politice, la facultatea de drept si cam atata.Cu filologia nu faci nimic, dar succes.