| anonim_4396 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre facultatea "Controlul si expertiza produselor alimentare"? Dau funda celui mai detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
| AnabellSY a răspuns:

Hey! Aceasi facultate o sa o urmez si eu! Deci nu iti pot spune eu mai multe insa am o matusa care a terminat facultatea iar de cativa ani buni lucreaza la Sanepid iar in trecut a lucrat si impreuna cu cei de la ANAF si are un salariu destul de frumusel! Eu am ales facultatea doar ca sa pot sa ii ajut pe oameni sa ii aprosc pe cei care ne escocheaza la fiecare paine cumparata si de cei care de vand "boli la pachet"! Sper sa iti placa!

| Anaasstasssssiaa a răspuns (pentru AnabellSY):

Scuza-ma pentru deranj… imi poti spune mai multe despre aceasta facultate in prezent? Vreau sa o urmez, desii multa lume ma descurajeaza…

1 răspuns: