| spirt1 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre profilu mate-info.La ce dau teza, cate ore de mate fac?

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu am terminat mate fizica dadeam la mate, fizica si chimie probabil vei da doar la mate si info
e mai bine mate info ca primesti la sfarsit atestat
bafta

| Narcis2007 a răspuns:

E cel mai bun profil prerea mea...dai teza la mate, info,(chimie sau bio sau fizica) si romana, faci 4 ore de mate pe saptamana... daca vrei sa mai intrebi ceva poti sa-mi dai un mesaj, eu sunt la mate info intensiv

| Andreea6031 a răspuns:

Teza dai la romana, matematica, informatica. Acestea sunt obligatorii. Ai de ales a 4-a teza dintre fizica, chimie, biologie.
Faci 4-5 ore de matematica. In clasa a 11-a faci si 6 ore. Informatica faci 1-2 ore in a 9-a si a 10-a, iar din a 11-a faci 4 ore. Romana eu am facut 3 ore. Limbi straine faci 2 ore la fiecare.

| Nanutzu a răspuns:

Este un profil destul de ok, asta ti-o spun din propria experietenta, fiindca si eu sunt la mate-info. In clasa a 9-a si in clasa a 10-a, faci 4 ore de matematica pe saptamana, iar din clasa a 11-a pana in clasa a 12-a vei face 5 ore de matematica pe saptamana. Teze dai din Matematica, Limba si literatura romana, Informatica, Fizica sau Chimie sau Biologie. Ai foarte putine ore pe zi, de exemplu eu am ore pana la ora 2 maxim, iar intr-o zi am pana la 1. Din clasa a 11-a, orele incep sa scada, deci voi avea in doua zile pana la 1, iar restul pana la 2. Daca mai vrei sa ma mai intrebi ceva, da-mi un pm oricand. Funda?happy