| ralucutssa a întrebat:

In clasa a 9a...la profil mate-info.la ce se da teza?

Răspuns Câştigător
| Rowanna09 a răspuns:

Mate info si la alegere dintre biologie chimie si fizicbig grinfundabatting eyelashes

11 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Matematica,romana,informatica si la alegere fizica/chimie/biologie

| Chris a răspuns:

-Matematica
-Informatica
-Lb. Romana
-Biologie/Chimie/Fizica - la alegere.

| PrecioussGirl a răspuns:

Mate, romana, info si la alegere fizica/kimie/bio. sig asa e deoarece eu sunt la mate info. happy mate info normal. nu intensiv

| さいゆき a răspuns:

Pai dai teza la matematica, romana, informatica si o materie la alegere intre biologie, fizica si chimie.

| Brunette13 a răspuns:

Mate, romana si info
mate, romana si fizica
mate, romana si chimie
mate, romana si biologie
mate, romana si o limba straina... depinde de licee happy

| MaDa_4027 a răspuns:

La mate.info.(bio.chimie.fizica)-la alegere si romana

| Octavian007 a răspuns:

Mate si info

| BlueDeea a răspuns:

Matematica, Informatica, Romana, Fizica/Chimie la alegere

| ralucutssa explică:

Multumesc

| adelina_4553 a răspuns:

Mate,info,romana,si la alegere chimie/biologie sau fizicabig grinhappy

| Pixie_5673 a răspuns:

Pai.din cate am inteles eu dai la info si la engleza, sau la info si la franceza...depinde...si mai dai la romana si la mate