| AvalohAlyn a întrebat:

Ce implica facultatea la frecventa redusa?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La orice facultate sub orice forma sunt cursurile inveti acasa. La frecventa redusa primesti bibliografia si eventual vreun curs mai nou in format electronic

5 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Frecventa redusa?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci doar la examene

| AvalohAlyn explică (pentru suntserios):

Si primesti ce sa inveti ca sa te duci la examene, invatand acasa? sau cum?

| AvalohAlyn explică (pentru suntserios):

Pai da, inveti acasa dar la frecventa redusa daca te duci la doar la examene banuiesc ca iti dau ei ce sa inveti acasa..la asta m-am referit. Diar nu inveti asa aiurea de pe net, banuiesc ca iti dau materiale, nu?

| suntserios a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Pai ti am zis, ti se da o bibliografie dupa care sa inveti.

| suntserios a răspuns (pentru AvalohAlyn):

La orice facultate sub orice forma sunt cursurile inveti acasa. La frecventa redusa primesti bibliografia si eventual vreun curs mai nou in format electronic