| mady8decembrie a întrebat:

Ce importanta au apele curgatoare?[adica la ce ne ajuta]

3 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Daca n-ar fo ape curgatoare adica izvoarele ca izvoarele sunt apele curgatoare apa ar sta pe loc ar apuca microbi, viermi si tot felul de bacteri si ne-am inbolnavi si am muri dar daca sunt apa curgatoare microbi nu se gasesc, apa este limpede buna de baut si nu neam mai inbolnavi intelegi sper sa te fi lamurit

| KiduuTaw a răspuns:

Ele nu sunt facute sa aiba vreo importanta.S-au format in mod natural.

| KiduuTaw a răspuns:

Ele nu sunt facute sa aiba vreo importanta.S-au format in mod natural.Mai mult cele statatoare...