| Barac_Patricia_1984 a întrebat:

Ce inseamna enunturi proprii

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Enunturi create de tine, fara a te inspira de undeva...creatie proprie..Pe care daca vrei iti pui si semnaturalaughing Glumesc. Enunturi formulate de tine din capul tau.happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Enunturi insemnand propozitii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enunturile propii sunt acelea in care nu copiezi pe nimeni si nu te inspiri de nicaieri. Propozitii frumoase care iti vin pe moment sau dupa cateva momente. Uite mie mi-a venit una acum: Toamna ne incanta privirile cu frumusetea ei.

| LorenaSonia a răspuns:

Enunturi formulate de tine, din capul tau.