| GigiManivela a întrebat:

Ce inseamna "Killing Spree"? Stiu ce inseamna cele 2 separat...dar impreuna, nu-mi dau seama laughing Adica...e clar ca e o expresie, si nu se traduce mot a mot

Răspuns Câştigător
| Cristinel_Cristi_1997 a răspuns:

Nu prea cred ca se traduce este o denumire, denumirile nu prea se traduc si chiar daca s-ar traduce ar avea mai multe intelesuri cum ar fi "spree killer" care s-ar traduce "ucigas in serie".

1 răspuns:
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Se foloseste mai mult la jocuri.Sa-ti dau un exemplu:
Impusti mai multi monstrii fara sa mori, ca un fel de combo.