| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă "spuneți ca veniți din filmele Matrix"?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca ai venit din alta lume, Matrix e o realitate alternativa bazata pe coduri în sistem binar

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca nu sunt reali, ca sunt aerieni, cu capul in nori, fara sa realizeze ce spun sau fac, traind si comporatandu-se de parca sunt in lumea ireala, sau in jocurile electronice.

| Celcestietot a răspuns (pentru Violleta2022):

Deci asta inseamna ca matricsii sunt printre noi?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu, doar lunaticii laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Violleta2022):

Bine de stiut. Am intalnit unul care zicea ca e admin, dar acum nu-mi mai e frica de el.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este asemanatoare cu expresia zici ca vi de pe alta planeta adica esti cu capul in nori nu traiesti in prezent.

| Celcestietot a răspuns:

E un meme. Nu te-ai uitat la franciza Matrix?

| Vântulalb a răspuns:

"spune-ti ca veniti"? Inseamna ca cei din filmele Matrix sunt analfabeti!